Dlaczego platforma Proget MDM?
Poznaj najważniejsze funkcje naszej platformy

Kontrola funkcji urządzenia

Firmowe urządzenie zostaje objęte politykami bezpieczeństwa zgodnie z wymogami przedsiębiorstwa, tworząc ograniczenia sprzętowe i systemowe.

Geolokalizacja urządzeń

Dzięki Proget MDM, urządzenie może zostać zlokalizowane na żądanie, w interwale czasowym lub w ruchu, tworząc historię przemieszania się oraz pokonaną trasę.

Szyfrowanie danych

Szyfrujemy dane z wykorzystaniem algorytmów kryptograficznych o najwyższym standardzie, dzięki aktualizacjom bezpieczeństwa system jest odporny na wszelkie podatności.

Zdalne kasowanie

Pozwala na kasowanie całej pamięci urządzenia lub tylko danych firmowych dając gwarancję ochrony wrażliwych danych przed ich przejęciem przez osoby trzecie.

Dystrybucja aplikacji

Dystrybucja własnych aplikacji, możliwość blokowania konkretnego oprogramowania na przykład Facebook’a oraz tworzenie białych i czarnych list daje ogromne możliwości kontrolowania świata aplikacji.

Standard korporacyjny

Integrujemy usługi biznesowe takie jak poczta, kalendarz, kontakty, przeglądarka, ale również dostarczamy rozszerzone funkcje jak file sharing, file access, VPN, intranet i wiele innych narzędzi.

Pulpit zdalny

Dzięki tej funkcjonalności możemy mieć zdalny dostęp na urządzenia mobilne, co znakomicie wspomaga rozwiązywanie problemów przez Dział IT.

Rozbudowa i dopasowanie

Proget MDM to nie tylko zamknięta platforma, to framework, którego używamy do customizacji. Dostarczymy Ci szyte na miarę oprogramowanie, aby każdy detal odpowiadał Twoim potrzebom.

... i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb Zadzwoń lub napisz do nas, a nasi specjaliści dopasują ofertę do Ciebie.

Integracje z innymi systemami
Poznaj najważniejsze korzyści z wyboru naszej platformy

E-FOTA

Enterprise FOTA (E-FOTA)

Zarządzaj aktualizacjami systemu operacyjnego

Dzięki integracji Proget MDM z E-FOTA możesz kontrolować aktualizacje systemu operacyjnego na urządzeniach w Twojej firmie. Dzięki prostemu interfejsowi Proget masz dostęp do serwera E-FOTA, który pozwala wybrać i wysłać odpowiednią aktualizację do urządzeń Samsung. Poprzez naszego MDM otrzymasz listę aktualizacji dostępnych na urządzenia w Twojej firmie.

Testuj i akceptuj nowy firmware przed wysłaniem do użytkowników

Dzięki E-FOTA i Proget MDM masz możliwość przetestowania nowej aktualizacji na małej grupie urządzeń przed jej dystrybucją do wszystkich urządzeń w firmie. Pozwala to zachować bezpieczeństwo i stabilność urządzeń oraz niezbędnych aplikacji biznesowych, szczególnie tych własnych, dedykowanych pod procesy biznesowe.

Zaplanuj update

Zaplanuj jakie urządzenia i w jakim czasie mają dostać update. Uchroni to firmę przed spadkiem produktywności pracowników. Możesz w łatwy sposób rozpisać harmonogram aktualizacji, a następnie zainicjować aktualizacje z poziomu naszej konsoli.


Apple DEP

Bezdotykowa konfiguracja dla IT

Dzięki DEP globalna dystrybucja urządzeń iPad, iPhone i Mac jest w pełni bezdotykowa. Automatyczny enrollment za pośrednictwem MDM dostępny dla każdego urządzenia, dzięki czemu podczas ich aktywacji są one natychmiast konfigurowane z ustawieniami konta, aplikacjami i dostępem do usług korporacyjnych przez internet. Nie ma potrzeby instalowania usług i nie wymaga fizycznego dostępu do każdego urządzenia, aby zakończyć instalację.

Uproszczona konfiguracja

Device Enrollment Program ułatwia użytkownikom skonfigurowanie urządzenia iPad, iPhone lub Mac. IT konfiguruje urządzenia poprzez rozwiązanie do zarządzania, a użytkownicy są prowadzeni przez proces aktywacji krok po kroku. IT może usprawnić instalację, określając, że niektóre kroki w instalacji zostaną pominięte - na przykład ekrany Apple ID, hasła lub warunki korzystania z usługi.

Bezprzewodowy nadzór

Z pomocą DEP firmy mogą mieć nadzór nad urządzeniami iOS będącymi własnością korporacji. Nadzór zapewnia wyższy poziom zarządzania urządzeniami, umożliwiając dodatkowe ograniczenia wyłączania iMessage lub Game Center, w celu dostosowania konkretnych konfiguracji i funkcji.

Apple DEP

Android for work

Android For Work

Używaj własnego urządzenia

Android for Work oddziela aplikacje biznesowe od osobistych więc ulubionego urządzenia z Androidem możesz używać zarówno do pracy, jak i do zabawy.

Zwiększ wydajność pracy

Wykorzystaj wydajność, elastyczność i możliwości Androida w swojej pracy - zawsze i wszędzie masz do dyspozycji najlepsze aplikacje.

Chroń prywatne dane

Oddziel życie zawodowe od życia prywatnego. Utwórz specjalny profil do pracy, dzięki czemu dział IT Twojej firmy nie zobaczy ani nie wykasuje Twoich prywatnych zdjęć, e-maili czy innych danych.


Samsung KNOX

Zarządzaj, przechowuj i chroń poufne dane

Samsung KNOX umożliwia użytkownikom tworzenie na urządzeniach oddzielnej przestrzeni do bezpiecznego przechowywania służbowych aplikacji i poczty elektronicznej, izolując je od danych w przestrzeni prywatnej. Dzięki temu administratorzy IT mogą zdalnie ustawiać zabezpieczenia i zarządzać danymi przedsiębiorstwa, ale nie mają dostępu do prywatnych danych użytkownika.

Większa ochrona sprzętu i oprogramowania

Środowisko KNOX oferuje pełną ochronę urządzenia, od warstwy sprzętowej po aplikacje. Obejmuje funkcję Trusted Boot oraz architekturę TIMA (TrustZone-based Integrity Measurement Architecture).

Poszerz możliwości swojego urządzenia

KNOX umożliwia większą kontrolę użytkownika i danych wyświetlanych na ekranie. Gotowe do instalacji narzędzia konfiguracyjne i bardziej spersonalizowane usługi dostosowywania urządzeń firmy Samsung sprawiają, że dzięki KNOX można opracować odpowiednie rozwiązanie biznesowe.

Samsung KNOX

Panel administracyjny Proget MDM
Bezpieczeństwo Twojej firmy w jednym miejscu

Panel Proget MDM

Konsola naszego systemu Proget MDM jest najłatwiejszą w obsłudze oraz jedną z najbardziej intuicyjnych konsoli zarządzających wśród wszystkich systemów MDM.

Dzięki podejściu, które zakładało stworzenie maksymalnie uproszczonego rozwiązania w obsłudze, nasz system jest w stanie administrować każdy!

Administracja naszym zaawansowanym rozwiązaniem jest prosta i bezproblemowa. Potwierdzają to opinie ekspertów bezpieczeństwa, administratorów systemów MDM. Potwierdzają to również nasi Klienci, którzy nie musieli poświęcać wielu godzin na naukę obsługi. Ułożenie każdej zakładki, każdego okna i checkbox’a jest gruntownie przemyślane. Wszystko po to aby zwiększyć ergonomie pracy.

Poznaj naszą aplikację mobilną
Zarządzaj swoim telefonem w prosty i przejrzysty sposób


Mobilna.pl
Informacje

Informacje

Znajdziemy tutaj podstawowe informacje o aplikacji, licencji użytkownika końcowego, a także o serwerze korporacyjnym do którego jest podpięte urządzenie.

Pomoc

Pomoc techniczna

Zakładka w której znajdziemy najpotrzebniejsze informacje kontaktowe. W razie problemów nasi konsultanci pomogą w ich rozwiązaniu.

Wiadomości

Wiadomości

Lista wiadomości, które otrzymamy od administratorów. Lista pokazuje także Wiadomości alarmowe, które mogą być wysłane w razie nagłego przypadku.

Urządzenie

Urządzenie

Najważniejsze dane o urządzeniu. Sprawdzimy tutaj wersję systemu, status baterii, miejsce zajęte, do jakiej sieci jesteśmy podłączeni lub jakie profile obsługujemy aktualnie.

Pliki

Pliki

Menadżer plików. Służy do przeglądania plików, które zostały udostępnione przez administratora.

Aplikacje

Aplikacje

Lista aplikacji do zainstalowania na żądanie oraz aplikacji wymaganych, wysłanych przez administratora. Znajdziemy tu też aplikacje firmowe już zainstalowane na urządzeniu.

Dagma
Kup licencje Proget MDM
Uzyskaj wycenę naszego systemu
tel. 32 793 11 00
handel@dagma.pl

Korzyści z używania platformy MDM

Proget MDM

Co zyskujesz dzięki Proget MDM?

  • Zwiększysz produktywność pracowników korzystających z urządzeń mobilnych – dzięki systemowi Proget MDM dostarczysz do urządzeń wszystkie niezbędne aplikacje, jednocześnie blokując te niechciane.
  • Bezpieczeństwo danych firmowych – Proget MDM zapewnia bezpieczny dostęp do poczty korporacyjnej, kalendarza, kontaktów i nie tylko.
  • Firmowy sklep z aplikacjami - Możesz stworzyć sklep z własnymi aplikacjami dedykowanymi dla poszczególnych grup pracowników. Bezpieczne i sprawdzone aplikacje na wyciągnięcie ręki.
  • Bezpieczeństwo w przypadku kradzieży lub utraty urządzenia – zdalnie możesz usunąć wszystkie dane służbowe na urządzeniach lub przywrócić urządzenia do ustawień fabrycznych.
  • Lokalizacja urządzeń – dzięki Proget MDM zlokalizujesz firmowe urządzenia w trzech różnych trybach: wymuszenie, interwał czasowy, lub w ruchu.
  • Jednolity poziom bezpieczeństwa – Proget MDM umożliwia wprowadzenie jednolitego poziomu bezpieczeństwa niezależnie od modelu urządzeń oraz systemu operacyjnego.
  • Wsparcie dla użytkowników 24/7 – Za pomocą konsoli zarządzającej administrator systemu jest w stanie w każdym momencie wspomóc użytkownika technicznie dzięki możliwości przechwycenia obrazu z urządzenia.

Najczęściej gdy myślimy o bezpieczeństwie ważnych danych firmowych, bierzemy pod uwagę sprzęt, który mamy w firmie.

Często zapominamy, że pracownicy przechowują na swoich urządzeniach mobilnych całą bazę danych wrażliwych, w tym pocztę wraz z załącznikami, kontakty, zdjęcia inne poufne dane.

Platforma Proget MDM została stworzona przez polskich programistów z autorskich rozwiązań oraz funkcji bezpieczeństwa.

10

lat

Doświadczenia pracy z dużymi firmami. Polski kapitał, Polska kadra pracownicza

300

Zadowolonych firm które korzystają z naszych usług

95

%

Zadowolonych klientów którzy pozostają z nami od lat

230

tys

Linijek naszej flagowej aplikacji

20

Ludzi czuwających bez przerwy nad bezpieczeństwem platformy MDM

30

Zrealizowanych wdrożeń w Polskich firmach w tym roku.

80

tys

Godzin poświęcionych na rozwój aplikacji

40

Osób tworzących nowe funkcjonalności i dopasowujących Proget MDM do potrzeb Klientów

Dołącz do nas.
Praca i pasja.

Wspieramy nasz zespół na każdym kroku, aby praca była przyjemnością, nie obowiązkiem.

Zobacz wszystkie oferty
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności i wykorzystania plików cookies