Junior key account manager

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego. Tworzymy, wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem do zarządzania smartfonami oraz tabletami. Jesteśmy partnerami takich firm jak Samsung czy BlackBerry i tymi właśnie firmami ściśle współpracujemy.

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie klientów - kontakt mailowy i telefoniczny.
  • Utrzymywanie istniejących relacji biznesowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Monitorowanie rynku.

WYMAGANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży (np. call center)
  • Posiadanie zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Jesteś nastawiony na rozwój i realizację celów
Dlaczego PROGET?
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Ciekawi ludzie
  • Praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 / każdy weekend wolny
  • Stała umowa o pracę
  • Poczucie humoru

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@proget.pl

Wyślij do nas swoje CV

lub przekonaj się dlaczego warto.