Senior Frontend Developer

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego. Tworzymy, wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem do zarządzania smartfonami oraz tabletami. Jesteśmy partnerami takich firm jak Samsung czy BlackBerry i tymi właśnie firmami ściśle współpracujemy.

OPIS STANOWISKA

Do naszego zespołu poszukujemy Front-end Developera.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji w istniejącej aplikacji.
  • Rozwijanie i tworzenie wysokiej jakości kodu.
  • Usprawnianie funkcji i poprawa jakości.
  • Wdrażanie najlepszych standardów i procedur.

WYMAGANIA:

  • Znajomość JavaScript/TypeScript, HTML, CSS (SASS)
  • Znajomość Angular, React
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania testów w Karma, Jasmine
Mile widziane:
  • Doświadczenie UI/UX
  • Znajomość: Webpack, React Native, Ionic

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@proget.pl

Wyślij do nas swoje CV

lub przekonaj się dlaczego warto.